wtorek, 20 sierpnia 2013

Nietypowe oferty treningów Pilates...


Przeglądając Internet natrafiłam na kilka bardzo ciekawych ofert skierowanych do osób zainteresowanych ćwiczeniami Josepha Pilatesa.
Zaskoczyła mnie oferta treningu Pilatesa jako prezent. Można zakupić indywidualne ćwiczenia dla bliskiej osoby w ramach prezentu na urodziny, imieniny bądź inną okazję. Osobiście bardzo ucieszyłby mnie taki prezent. Lubię dostawać prezenty, które nie są po prostu jakimś przedmiotem, a okazują się formą aktywności fizycznej na przykład gra w paintball czy jazda na quadzie.
Inną ciekawą ofertą była możliwość treningu Pilates w firmie... Od razu przed oczami mam firmy Google i Facebook, które proponują swoim pracownikom różne, niekonwencjonalne formy aktywność fizycznej podczas pracy. Jak widać przykład idzie zza oceanu. Cieszy to, że proponuje się takie rzeczy osobom, którym ruch jest potrzebny w trakcie ośmiu godziny siedzenia przed komputerem. Takie rozwiązania nie dają tylko korzyści pracownikom. Okazuje się, że wyniki badań amerykańskich naukowców wykzaują, iż aktywność fizyczna wpływa na pracę mózgu. To dzięki ruchowi stajemy się bardziej pomysłowi, a nasza zdolność zapamiętywania jest o wiele większa.
Ostatnią ciekawą ofertą (skierowaną raczej do klientów z zasobnymi portfelami) jest sesja indywidualna. Taka sesja ma same korzyści, ponieważ trener Pilatesa będzie skupiał swoją uwagę wyłącznie na Tobie, dobierze trening odpowiedni dla Ciebie. Nie każdy potrzebuje takich samych ćwiczeń. Jedni powinni wykonywać więcej ćwiczeń na uda, inni na brzuch.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz